telefonas telefonas el. paštas el. paštas registracija registracija facebook facebook

Šveicariški dantų implantai – aukštos kokybės garantas

Įsigydami daiktus, atidžiai įvertiname jų kokybę, tiesa? Siekiame, kad jie kuo ilgiau tarnautų ir savo paskirtį išpildytų maksimaliai gerai. Kyla klausimas, kodėl ne visuomet skiriame tiek dėmesio kokybei, kai kalbama apie dantų implantus? Juk šaknį atstojantys dantų implantai
tampa neatsiejama kūno dalimi. Be to, tai yra viena pagrindinių sudedamųjų dalių, nuo kurių priklauso implantacijos sėkmė. Į kokius kriterijus reikėtų atsižvelgti, norint pasirinkti teisingai?
Šveicariški implantai – viso gyvenimo garantija.
Gydytoja odontologė ortopedė Karolė Kugienė pastebi, kad nemažai žmonių vis dar bijo dantų implantavimo procedūros ir neprigijimo rizikos. „Nepagrįsta žmonių baimė tik išduoda, kad šia tema labai trūksta švietimo. Jei žmonės žinotų daugiau informacijos apie šveicariškus implantus, tuomet baimintis paprasčiausiai neliktų pagrindo“. Metas pažvelgti į dantų implantų prigijimo statistiką ir kitus faktus, pagrindžiančius jų patikimumą.
Šveicariška kokybė – kokias savybes apima šis apibrėžimas? Iš tiesų, yra visas kompleksas šių implantų privalumų, užtikrinančių procedūros sėkmę. Visų pirma, svarbu atkreipti dėmesį, kad šveicariškų implantų prigijimo tikimybė siekia net 98 %. Tokius aukštus prigijimo rodiklius lemia implanto paviršius, forma ir, žinoma, išskirtinis dėmesys technologijų tobulinimui. Kad pacientai jaustųsi visiškai saugūs, gamintojai suteikia viso gyvenimo garantiją. Vadinasi, jeigu dantų implantams ar protezavimo detalėms kas nors nutiktų, net 70-yje pasaulio šalių problema bus išspręsta visiškai nemokamai.


Šveicariškų implantų išskirtinumas

Nuo implantų gamintojo taipogi priklauso ir procedūros sklandumas. Unikalus porėtas paviršius palengvina gijimo procesą, mažina uždegimą ir pagreitina kaulo formavimąsi. Stabilesnę implantaciją užtikrina ir implantų tvirtumas. Jie pagaminti iš patentuoto titano / cirkonio lydinio. Be to, šveicariški implantai yra mažesnio skersmens, dėl to neretai padeda išvengti kaulo priauginimo operacijos, taigi, galima išspręsti net ir sudėtingus atvejus. Mažesnis skersmuo garantuoja mažesnę intervenciją į organizmą, o tai užtikrina sklandžią procedūrą ir ilgaamžius rezultatus.

Vienmomentė implantacija

Dantų implantavimas – kelių žingsnių procedūra


Norint atkurti prarastus dantis, reikia įgyvendinti vos kelis žingsnius. Pirmasis žingsnis, be abejo, konsultacija. Jos metu implantuojantis gydytojas įvertins burnos ertmės būklę, žandikaulio kaulo kiekį ir parinks tinkamiausią gydymo metodą. Vėliau, parengus gydymo planą, vietinėje nejautroje sriegiamas reikiamas implantų skaičius. 

Kadangi šveicariški implantai užtikrina greitesnį prigijimo laikotarpį, saugų protezavimą galima atlikti jau po 3-4 savaičių. Pritvirtinus nuolatinius dantis, pacientas gali džiaugtis nepriekaištingai atrodančia ir funkcionalia šypsena. 

Kelių dantų implantacija

Kodėl žmonės delsia atkurti dantis?

  Peršasi išvada, kad daugelis neįvertina dantų netekimo pasekmių. Klaidinga manyti, kad netekus dantų nukenčia tiktai estetika. Praradus vieną, kelis ar visus dantis, sutrinka kramtymo, virškinimo funkcija, tampa sunku kalbėti, be to, tirpsta žandikaulio kaulas. Esant nepakankamam žandikaulio kaulo kiekiui, dantų implantus galima sriegti tik priauginus kaulą. Laiku atliekama implantacija padeda išvengti kaulo priauginimo operacijos, sveikatos sutrikimų ir papildomų išlaidų. 

Šveicariška implantų kokybė padeda įgyvendinti pacientų lūkesčius su kaupu: užtikrinama 98 % implantų prigijimo tikimybė, taip pat, palengvinama procedūros eiga bei gijimo laikotarpis. Ilgaamžiškas sprendimas atkurti prarastus dantis implantais neigiamą dantų praradimo patirtį paliks užmarštyje ir leis jaustis kaip su savais dantimis. 

Ar žinojote, kad paslaugas teikiame ir Utenoje gyvenantiems žmonėms?

Siūlomų paslaugų Utenos gyventojams sąrašas pateikiamas žemiau.

Registracija

  *Privalomas laukas
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.