telefonas telefonas el. paštas el. paštas registracija registracija facebook facebook

Chirurginis gydymas Utenoje

Utenoje gyvenantiems žmonėms siūlome alternatyvą – atvykite į mūsų Odontologijos kliniką ir atliksime jums dantų chirurgini gydymą už gerą kainą ir profesionaliai!

Visos burnos chirurginės procedūros atliekamos tik tuomet, kai konservatyvus gydymas yra neefektyvus ar negalimas. Dantų chirurginis gydymas dažniausiai gali būti atliekamas ambulatorinėmis sąlygomis ir pacientas iškart po procedūros gali vykti namo.

Viena iš dažniausiai atliekamų burnos chirurgijos procedūrų yra dantų šalinimas. Pirmiausia dantys yra apžiūrimi, įvertinama dantų gydymo prognozė, aptariami galimi gydymo būdai ir galimos komplikacijos.

Nesudėtingai pašalinti galima parodontozės pažeistus dantis, paslankius ar pieninius dantis. Nesudėtingai šalinami dantys, kurie turi trumpas, tiesias šaknis ir danties vainikas nėra stipriai pažeistas karieso. 

Sudėtingai šalinami dantys, kurie turi storas, lenktas šaknis. Dažniausiai tai krūminiai daugiašakniai dantys, kurie būna stipriai pažeisti karieso. Tokiems dantims šalinti naudojami specialūs chirurginiai instrumentai. Po šalinimo dažniausiai žaizda susiuvama. Siūlus pašalinti reikalinga po 1014 dienų.

Chirurginis šalinimas yra atliekamas, kuomet yra neišdygę ar dalinai išdygę dantys, esantys ne dantų lanke arba esant per daug dantų. Tokių dantų šalinimas yra sudėtinga, kruopšti chirurginė procedūra. Pacientas skausmo nejaučia, nes procedūros metu naudojama vietinė nejautra. Po šalinimo žaizda susiuvama, paaiškinamas pooperacinis režimas, paskiriami reikalingi medikamentai. Po chirurginio dantų šalinimo, ypač protinių dantų, gali būti mažesnis ar didesnis patinimas, ant veido mėlynės.

Retinuotų dantų šalinimas

Retinuoti dantys – tai dėl įvairių priežasčių negalintys išdygti dantys. Dažniausiai retinuoti dantys būna protiniai dantys, viršutiniai iltiniai, apatiniai prieškrūminiai ir virškomplektiniai (papildomai susiformavę) dantys.

Registracija

  *Privalomas laukas
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.