telefonas telefonas el. paštas el. paštas registracija registracija facebook facebook

Odontologija

Burnos higiena

Tai procedūra, kurios metu minkštosios ir kietosios dantų apnašos yra pašalinamos gydytojo odontologo kabinete. Neatliekant profesionaliosios burnos higienos vyksta apnašų kaupimasis ir tai gali sąlygoti daugelį dantų ir dantenų susirgimų. Gali išsivystyti kariesas, gingvitas bei periodontitas, dar kitaip vadinamas paradontoze.

Mūsų klinikoje atliekamas apnašų šalinimas ultragarsiniu skaleriu, Air-Flow sistema, kruopščiai išpoliruojant dantų paviršių. Po procedūros dantys tampa šviesesni, jaučiamas gaivos pojūtis.

Profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti du kartus per metus.

Burnos higienos kaina

Paslaugos pavadinimas Kaina, Eur
Profesionali burnos higiena 40,00-60,00
Pakartotinė burnos higiena 20,00
Vieno danties apnašų šalininmas 5,00
Vienos danties aplikacija fluoro laku 4,00
Dantų balinimas kapomis (2 kapos ir balinimo gelis) 150,00
Dantų balinimas diodine lempa 200,00

Specialistai

Registracija

  *Privalomas laukas
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.