telefonas telefonas el. paštas el. paštas registracija registracija facebook facebook

Odontologija

Sedacija

Sedacija – tai trumpo veikimo sąmonės slopinimas medikamentais, siekiant, kad pacientas atsipalaiduotų ir jaustųsi komfortiškai. Sedacija yra atliekama gyd. anesteziologo – reanimatologo priežiūroje.

Sedacijos metu pacientas snūduriuoja, tačiau nemiega, gali komunikuoti su gydytoju, tačiau jaučiasi ramiai, o pačios procedūros nelabai atsimena.

Sedacija gali būti taikoma pacientams, kurie jaučia didelę baimę dantų gydymui, kuriems numatytos ilgos ir sudėtingos procedūros, esant išreikštam pykinimo refleksui.

Atlikus procedūrą pacientas negali vairuoti; būtina, kad jį lydėtų kitas asmuo.

Dantų gydymo su sedacija kaina

Paslaugos pavadinimas Kaina, Eur
Intraveninė sedacija 179,00

Registracija

  *Privalomas laukas
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.