telefonas telefonas el. paštas el. paštas registracija registracija facebook facebook

Dantų ir implantų protezavimas Utenoje

Utenoje gyvenantiems žmonėms siūlome alternatyvą – atvykite į mūsų Odontologijos kliniką ir atliksime jums dantų ir implantų protezavimą už gerą kainą ir profesionaliai!

Dantų ir implantų protezavimas skirtas atkurti trūkstamus dantis ar jų eiles, prarastas sąkandžio ir kramtymo funkcijas. Dantų protezavimas atliekamas esant pažeistiems danties audiniams, restauruojant didesnius defektus, keičiant senas neestetiškas, netikslias restauracijas. Estetinis dantų ir implantų protezavimas priekinių dantų srityje reikalingas norint pakoreguoti dantų formą, spalvą ar norint uždaryti tarpelius. Dantų ir implantų protezavimas šiandien neatsiejamas nuo moderniųjų technologijų, kurios leidžia pagaminti protezus, atitinkančius aukščiausius estetinius ir funkcinius reikalavimus.

Žmogui sugrąžinama tai, ko jis neteko kartu su prarastais dantimis sukramtyti maistą, šypsotis ir vėl pasitikėti savimi.

Klinikoje atliekamas protezavimas bemetalės keramikos, cirkonio keramikos, metalo keramikos restauracijomis ant dantų ir implantų. Taip pat protezavimas įvairiais išimamais protezais.

Klinikoje ištyrus pacientą yra sudaromas gydymo planas. Pacientas renkasi gydymą pagal savo klinikinę situaciją, estetinius reikalavimus bei finansines galimybes.

Registracija

  *Privalomas laukas
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.