telefonas telefonas el. paštas el. paštas registracija registracija facebook facebook

Dantų plombavimas Utenoje

Utenoje gyvenantiems žmonėms siūlome alternatyvą – atvykite į mūsų Odontologijos kliniką ir atliksime jums dantų plombavimą profesionaliai ir už gerą kainą!

Danties plombavimas reikalingas tuomet, kai dantis yra pažeidžiamas karieso. Tai viena iš labiausiai paplitusių dantų ligų. Kariesą sukelia burnoje esančios rūgštys, kurios veikia dantis ir sukelia jų audinių irimą. Taip atsitinka dėl apnašose esančių bakterijų veiklos. Jos išskiria rūgštis, kurios pradeda ardyti emalį, o vėliau ir dentiną. Ilgainiui emalis lūžta ir susiformuoja ertmė. Paprastai pasireiškianti kaip skylė dantyje, ši liga neprofesionalų tarpe dažnai ir vadinama „skyle dantyje”. Dantis gali tapti jautrus, pakisti jo spalva. Negydant karieso gali atsirasti skausmas, kuris vėliau tik stiprėja.

Dantų plombavimas taip pat reikalingas esant nekokybiškoms, senoms plomboms, norint apsaugoti dantį nuo antrinio karieso išsivystymo pavojaus ir toliau iš to sekančių komplikacijų.

Registracija

  *Privalomas laukas
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.