telefonas telefonas el. paštas el. paštas registracija registracija facebook facebook

Vaikų dantų gydymas Utenoje

Utenoje gyvenantiems žmonėms siūlome alternatyvą – atvykite į mūsų Odontologijos kliniką ir atliksime jūsų vaikui dantų gydymą už gerą kainą ir profesionaliai!

Pirmasis vaiko vizitas pas odontologą turėtų būti, kai išdygsta pirmieji dantukai. Sulaukus 68 metų amžiaus vertėtų apsilankyti ir pas ortodontą, kad įvertinti ar taisyklingai dygsta dantys.

Higienos ir sveikos gyvensenos įpročiai susiformuoja dar ankstyvoje vaikystėje. Todėl labai svarbi vaikystės patirtis pas odontologą. Nuo to priklauso kaip vėliau, jau būdamas suaugęs, žmogus rūpinsis savo dantimis, ar nebijos lankytis pas odontologą. Ypač svarbus pirmasis vizitas. Tėveliams labai svarbu žinoti, jog niekuomet nereikia laukti, kai vaikui ims skaudėti dantį, nes tokiu atveju vizitas pas odontologą gali būti siejamas su neigiama patirtimi.

Pirmąjam vizitui pas odontologą labai svarbu vaiką paruošti. Papasakoti, kad gydytojas padės, pagaus kirmėliuką” ir užklijuos linksmus spalvotus klijus ant dantuko. Vaikui labai svarbu žinoti kas jo laukia.

Registracija

  *Privalomas laukas
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.