telefonas telefonas el. paštas el. paštas registracija registracija facebook facebook

Rentgenologiniai tyrimai Utenoje (rentgeno tyrimai)

Utenoje gyvenantiems žmonėms siūlome alternatyvą – atvykite į mūsų Odontologijos kliniką ir atliksime jums rentgenologinius tyrimus už gerą kainą ir profesionaliai!

Dentalinis rentgenas

Tai vienas iš diagnostikos metodų, kuomet gydomas pavienis dantis. Ši nuotrauka leidžia įvertinti danties būklę, kanalų gydymo kokybę, uždegiminius procesus aplink danties šaknis, įvertinti karieso išplitimą.

Panoraminis rentgenas

Arba kitaip ortopantomograma. Tai nuotrauka, kuri parodo bendrą viršutinio ir apatinio žandikaulio vaizdą, bei sinusus. Ji svarbi bendrai žandikaulių ir dantų įvertinimui, bei gydymo plano sudarymui.

3D / Kompiuterinė tomografija

Tai vienas iš pažangiausių rentgeno tyrimų. Kompiuterinė tomografija leidžia pamatyti paciento dantis, žandikaulius,
sinusus, sąnarius 3D projekcijoje. Tai leidžia gydytojui odontologui ne tik greitai diagnozuoti ligą, bet ir labai tiksliai suplanuoti gydymą. 3D tyrimas dažniausiai naudojamas prieš implantacijos procedūras. Gydytojas gali įvertinti kaulo storį, tankį, kaulo apimtį esantį iki nervų, sinusų. Šis tyrimas leidžia virtualiai suplanuoti implantacijos operaciją, todėl maksimaliai sumažinama arba išvengiama komplikacijų tikimybė.

Registracija

  *Privalomas laukas
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.