telefonas telefonas el. paštas el. paštas registracija registracija facebook facebook

Dantų kanalų gydymas Utenoje

Utenoje gyvenantiems žmonėms siūlome alternatyvą – atvykite į mūsų Odontologijos kliniką ir atliksime jums dantų kanalų gydymą už gerą kainą ir profesionaliai!

Dantų kanalų gydymas yra atliekamas, kuomet yra pažeista danties pulpa. Pulpa – tai nervų, kraujagyslių ir limfagyslių raizginys, esantis danties viduje. Pagrindinis danties kanalų gydymo tikslas – sunaikinti mikroorganizmus šaknies kanalų sistemoje, ir apsaugoti dantį bei aplinkinius audinius nuo infekcijos. Šio gydymo metu specialiais instrumentais pašalinama uždegiminė pulpa ir šaknies kanalai užpildomi specialia šaknies kanalo užpildo medžiaga. Tai leidžia ilgiau išlaikyti natūralius dantis ir išvengti danties šalinimo. Dantų kanalų gydymas reikalingas, jei:

 • jaučiate ilgai trunkantį skausmą,
 • skausmas yra nuolatinis, kartais maudžiantis ar plėšiantis, pulsuojantis,
 • skausmas ūmus, aštrus, priepuolinis, plintantis į kitas veido sritis ar kaklą.
 • dažniausiai pasireiškia vakarais ar naktį,
 • skausmas nepraeina vartojant vaistus,
 • pakitusi danties spalva.

Registracija

  *Privalomas laukas
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.